TVORBA WWW STRÁNEK / WEBDESIGN

Internetové stránky dnes patří neodmyslitelně k životu většiny z nás. Vlastnit svoje vlastní kvalitní a moderní stránky se stalo vedle prestiže a společenské nutnosti i nedílnou podmínkou důvěryhodnosti společnosti. Zajímavě vytvořená webová prezentace reprezentuje společnost a její postoje a možnosti stejně jako firemní automobily, budovy a reklamní kampaně.

S vývojem CMS systémů se vlastní editace stránek natolik zjednodušila, že ji zvládne skutečně každý bez ohledu na úroveň znalostí informačních systémů.

ALFA-WEB.CZ pro Vás ráda připraví zdarma ukázku Vašich možných budoucích stránek, abyste si tak mohli udělat naprosto jasnou představu, než se pro nás rozhodnete.

Při vytváření internetových stránek respektujeme zásadu práva veta našich zákazníků co se týká jejich nápadů a přání. Nicméně někteří zákazníci se rádi nechají překvapit a celý vývoj ponechají na nás. Je to pro nás důkaz maximální důvěry, kterou v nás zákazníci vkládají a pevně věříme, že žádný svého rozhodnutí nelitoval.

V rámci tvorby stránek jsme připraveni zaregistrovat a spravovat pro Vás novou doménu (www.vasefirma.cz), vytvořit Vám logo, či modifikovat Vaše logo stávající, vytvořit Vám nové formuláře (fakturu, nabídku, poptávku atd.), zřídit pro Vás nové e-mailové adresy (info@vasefirma.cz), případně Vám navrhnout celou corporate identity.

Vytvořením Internetových stránek pro nás ovšem práce nekončí. Naučíme Vás se systémem spravujícím stránky pracovat, budete tedy moci velmi jednoduchými zákroky měnit obsah stránek, přidávat či odebírat fotografie a aktualizovat informace, například letáky se slevovými akcemi apod. Ručíme za bezproblémový chod i v následujících letech. Můžete se na nás také kdykoli obrátit o radu stran technických podrobností stránek, nebo marketingového dopadu obsahu.

REFERENCE

TVORBA INTERNETOVÝCH OBCHODŮ:

Internetové obchody, tzv. e-shopy používá dnes už takřka každý, kdo se dostane do styku s internetem. Výhody jsou zjevné – od pohodlí výběru a objednávky z vlastního domova přes podstatně nižší ceny zboží distribuovaného tímto způsobem až po porovnání zboží jak z funkčního, tak i cenového hlediska. E-shopy mohou být provozovány firmami jako čistě internetové, což v minulost mohlo být příčinou jisté nedůvěřivosti zákazníků. Tuto nedůvěru se však daří v posledních letech úspěšně rozptylovat zavedením mnohých bezpečnostních opatření, například novelizací Zákona o ochraně spotřebitele, která jasně stanovuje pravidla navrácení nevhodného, nebo nefunkčního zboží.

Další možností je zřídit e-shop ke kamennému obchodu. Důvěryhodnost je zde tímto zaručena a pro mnohé zákazníky znamená fakt, že se mají kam obrátit při jakémkoliv problému zásadní rozhodovací kritérium. Daří se zde tedy spojit výhody obou forem nákupu – tedy toho pohodlného a levného internetového s bezpečným a tradičním nákupem v kamenném obchodě.

O našich službách v oblasti tvorby internetových obchodů platí fakta uvedená v oddíle Tvorba webových prezentací. Samozřejmě jde, vzhledem ke složitější struktuře stránek, k poněkud komplikovanějšímu procesu, nicméně dobře zpracovaný a udržovaný e-shop je klíčem k maximálnímu využití potenciálu společnosti.

Díky propojení Vašeho e-shopu s vyhledávacími a porovnávacími servery, jako je například Zbozi.cz, nebo Heureka.cz, má zákazník jasnou představu o cenách a dostupnosti výrobků a samozřejmě se tímto způsobem také Vámi prodávané výrobky mohou snadněji dostat do povědomí potenciálních zákazníků.